František Kinský a Matyáš Novák zvou diváky na nedělní premiéru

26.01.2021

V neděli 31. ledna uvede agentura KINSKÝ Art Media premiéru prvního dílu nové série komponovaného on-line pořadu Františka Kinského a Matyáše Nováka s názvem „Leden v Novém zámku“. Sledovat jej můžete na Facebooku a nově také na YouTube kanálu agentury KINSKÝ Art Media, na Facebooku Matyáše Nováka a Nového zámku. S průvodcem pořadu Františkem Kinským, majitelem Nového zámku, si diváci připomenou uplynulý měsíc leden a jeho významné dny a svátky. Matyáš Novák zahraje kompozice pro klavír se zimní tematikou. První díl završí provedením Vltavy (symfonické básně Bedřicha Smetany) ve svém vlastním aranžmá, kterým připomene Den obnovy samostatného českého státu (1. ledna). Tvůrci on-line pořadu slibují vyšší obrazovou kvalitu ve 4K.

Nové díly komponovaného pořadu natáčíme na čtyři kamery. Na rozdíl od předchozí (adventní) série divákům tentokrát nabídneme výrazně vyšší obrazovou kvalitu. Pokud diváci mají dostatečné rozlišení svého monitoru nebo televizoru ve svých domovech, doporučujeme zapnout rozlišení 4K. V nádherném prostřední Nového zámku vysoké rozlišení opravdu skvěle vynikne,“ dodává k prvnímu dílu nové série on-line vysílání z Nového zámku Jan Dušek za Videostudio D-Credit s.r.o., které pořady vyrábí.

K pokračování vysílání tvůrce pořadu inspirovala velká sledovanost a pozitivní ohlasy diváků. Autoři pořadu jim i v každém dalším dílu slibují překvapení. Nejčastěji je plní hosté Františka Kinského a Matyáše Nováka. „Věřím, že se nám podaří udržet sledovanost a zájem i v případě nových dílů, že jimi opět pošleme lidem radost a přispějeme k hezké atmosféře nedělního odpoledne v jejich domovech,“ dodává František Kinský.

Premiérové díly komponovaného pořadu v podání Františka Kinského a Matyáše Nováka můžete sledovat na Facebooku a YouTube kanálu agentury KINSKÝ Art Media a Matyáše Nováka a na Facebooku Nového zámku, a to o každé poslední neděli v měsíci vždy ve 14:00 hodin.

KINSKÝ Art Media s. r. o.
Komenského 266
517 41 Kostelec nad Orlicí
IČO: 07922523
DIČ: CZ07922523

Zastoupená: Františkem Kinským – jednatelem
Kontakt:
Jana Dioszegi, DiS. – manažerka
+420 604 514 383
dioszegi.jana@kinskyartmedia.cz