Pořad ozdobí soprán trojnásobné držitelky Ceny Thálie Jany Šrejmy Kačírkové

09.12.2020
Foto: Zdeněk Fabiánek | Foto: (archiv KINSKÝ Art Media)

Komponovaný pořad Františka Kinského, majitele Nového zámku v Kostelci nad Orlicí, a výjimečného klavíristy Matyáše Nováka, se těší velkému zájmu. První dva díly sklidily tisíce zhlédnutí a neméně pozitivních diváckých ohlasů. Jejich tématem byly Vánoce ve světě. Nadcházející stříbrnou a zlatou neděli tvůrci věnují tradičním českým Vánocům.

Hostem posledních dvou svátečních dílů bude čerstvá držitelka již třetí Ceny Thálie a sólistka Národního divadla, sopranistka Jana Šrejma Kačírková.

„Na zámku Kinských v Kostelci nad Orlicí jsem už podruhé zažila krásnou atmosféru, milé tváře, profesionální přístup a něžnou vánoční atmosféru. Doufám, že v přenosech našich adventních koncertů bude cítit ta velká radost, se kterou jsme všichni pracovali a že jimi také potěšíme velkou část on-line publika,“ uvádí Jana Šrejma Kačírková.

Pokračování můžete sledovat od 14.00 hodin na Facebooku agentury KINSKÝ Art Media, Nového zámku, Jany Šrejmy Kačírkové a na Facebooku a YouTube kanálu Matyáše Nováka. Na neděli 13. prosince tvůrci připravili pořad s názvem Fantazie na Českou mši vánoční „Hej mistře“, který připomene významného českého hudebního skladatele a kantora z Rožmitálu pod Radhoštěm Jakuba Jana Rybu, jehož hudba k českým svátkům neodmyslitelně patří. O zlaté neděli 20. prosince si diváci s hlavními protagonisty budou moci zazpívat známé a oblíbené české vánoční koledy.

„Zájem diváků a stovky pozitivních ohlasů a zpráv nás velmi těší. Každý, kdo se podílí, se snaží zhostit své úlohy naplno a od srdce. Při přípravách i vlastním natáčení je vždy krásná tvůrčí a přátelská atmosféra, za kterou bych chtěla poděkovat také Janu Duškovi (D2 Media) a jeho kolegům u zvuku a kamer, a také Ivoně Jasníkové a Haně Tupcové. Kolegyně z Nového zámku o rodové sídlo Kinských ve všech ohledech s láskou pečují a pro natáčení pořadu připravily ty nejlepší podmínky.

Krásné prostředí svými vánočními dekoracemi doplnila zámecká floristka Andrea Vanická. Již poměrně dlouho žijeme ve velmi komplikovaném světě. Kulturní a společenský život se zastavil. Každý z nás chtěl poslat radost lidem do jejich domovů. Jsme spokojeni, že se nám vřelou atmosféru z Nového zámku podařilo přenést i do specifického prostředí sociálních sítí, “ říká autorka pořadu a manažerka agentury Jana Dioszegi.

KINSKÝ Art Media s. r. o.
Komenského 266
517 41 Kostelec nad Orlicí
IČO: 07922523
DIČ: CZ07922523

Zastoupená: Františkem Kinským – jednatelem
Kontakt:
Jana Dioszegi, DiS. – manažerka
+420 604 514 383
dioszegi.jana@kinskyartmedia.cz