František Kinský, ambasador hodinek Robot, převzal speciální osobní hodinky od majitele společnosti Josefa Zajíčka

František Kinský, ambasador hodinek Robot, převzal speciální osobní hodinky od majitele společnosti Josefa Zajíčka

01.05.2023
Foto: Zdeněk Fabiánek

V pondělí 1. května v rámci programu Tváří v tvář František Kinský coby nový ambasador hodinek Robot Watch převzal hodinky od majitele této kvalitní české malosériové hodinářské manufaktury Josefa Zajíčka, úspěšného investora, majitele Autodromu Most a milovníka historických sportovních vozů, moderních technologií i průmyslového designu. Luxusní mechanické hodinky se švýcarským strojkem a designem dvojice Michala Froňka a Jana Němečka ze studia Olgoj Chorchoj byly postaveny na přání Františka Kinského.

Hrabě Kinský si z široké nabídky krásných pánských hodinek ROBOT vybral stříbrnou verzi modelu Graphic Sutnar. Série hodinek GRAPHIC připomíná to nejlepší z historie i současnosti českého grafického designu, vzdává poctu Ladislavu Sutnarovi, který patřil k nejvýznamnějším osobnostem české meziválečné moderny i amerického světového užitného umění a designu. Vodotěsné hodinky s vysokým podílem ruční práce mají řadu individuálních úprav: na číselníku erb Kinských, na centrální sekundové ručce a na korunce monogram FK, na spodní straně víka hodinek rovněž erb Kinských s rodovým heslem: Bůh, čest, vlast.

Modely hodinek ROBOT Watch jsou ve foyer Nového zámku vystaveny při kulturních a společenských akcích, na kterých zámkem provádí nebo vystupuje František Kinský. Stejně tak tomu bylo i na prvního máje. Hodinky ROBOT budou v zámku Kinských v Kostelci nad Orlicí opět k vidění na programu Tváří v tvář dne 18. června. V místě konání je možná i osobní konzultace s přítomným prodejcem.

Místo konání: Nový zámek Kostelec nad Orlicí

KINSKÝ Art Media s. r. o.
Komenského 266
517 41 Kostelec nad Orlicí
IČO: 07922523
DIČ: CZ07922523

Zastoupená: Františkem Kinským – jednatelem
Kontakt:
Jana Dioszegi, dipl. um. – manažerka
+420 604 514 383
dioszegi.jana@kinskyartmedia.cz