František Kinský a Matyáš Novák zůstávají s diváky online a zvou ke sledování dalších dílů úspěšného komponovaného pořadu z Nového zámku

07.01.2021

Komponovaný pořad Adventní neděle v Novém zámku v podání Františka Kinského, majitele zámku, a talentovaného klavíristy Matyáše Nováka v prosinci sledovalo tisíce diváků po celé České republice. Čtyři vánočně laděné programy zhlédlo na Facebooku na 93 tisíc diváků. Na YouTube kanálu Matyáše Nováka přes 17 tisíc posluchačů. Velký zájem a ohlas inspiroval tvůrce k dalšímu natáčení. První díl nové série s názvem Leden v Novém zámku bude vysílán 31. ledna 2021 ve 14:00. Další premiérové díly komponovaného pořadu budete moci sledovat jednou za měsíc, a to o každé poslední neděli v daném měsíci, vždy ve 14:00 hodin na Facebooku agentury KINSKÝ Art Media, Nového zámku a Facebooku a YouTube kanálu Matyáše Nováka.

Před Vánoci jsme chtěli poslat lidem radost do jejich domovů. Počty zhlédnutí a stovky děkovných a dojemných zpráv nás inspirovaly k dalšímu pokračování. Vrací se nám krásná energie od posluchačů nejen z různých koutů České republiky, ale i ze zahraničí. Jsme rádi, že to s námi diváky baví stejně, jako to baví společně nás všechny, kteří se na natáčení a vysílání jednotlivých dílů podílíme,“ vysvětluje František Kinský.

Majitel Nového zámku také slibuje, že pořad bude pokračovat jednou měsíčně, a to až do té doby, než bude možné kulturní a společenské akce v Novém zámku v Kostelci nad Orlicí opět pořádat naživo. Diváci, kteří v prosinci pořady sledovali, již vědí, že každý z dílů je zcela jiný a že je v pořadu čeká vždy nějaké překvapení.

Každou poslední neděli v měsíci si u obrazovek připomeneme významné svátky, výročí, zvyky či pranostiky. Pořadem bude dále provádět majitel rodového sídla kostelecké větve Kinských František Kinský. Posluchači se rovněž mohou těšit na geniálního klavíristu Matyáše Novák, který doplní informace k hudebním částem komponovaného pořadu,“ doplňuje autorka pořadu Jana Dioszegi.

Díky komponovanému pořadu, vysílaného z Nového zámku, zůstávám i v této složité době v kontaktu se svými posluchači. A za to jsem moc rád,“ dodává Matyáš Novák.

Premiéru prvního dílu nové série s názvem František Kinský a Matyáš Novák: Leden v Novém zámku bude vysílán v neděli 31. 1. 2021 ve 14:00 hodin.

On-line pořady z Nového zámku můžete sledovat:

www.facebook.com/kinskyartmedia

www.facebook.com/matyasnovakpianist

www.facebook.com/novyzamekkostelecno

www.youtube.com/channel/UC7WeGdSVGMoynCv7ONkPMew/videos

KINSKÝ Art Media s. r. o.
Komenského 266
517 41 Kostelec nad Orlicí
IČO: 07922523
DIČ: CZ07922523

Zastoupená: Františkem Kinským – jednatelem
Kontakt:
Jana Dioszegi, DiS. – manažerka
+420 604 514 383
dioszegi.jana@kinskyartmedia.cz