Nabídka KINSKÝ Art Media

Svatby v Novém zámku v Kostelci nad Orlicí

Vážení snoubenci, hledáte -li reprezentativní a příjemné místo pro Váš svatební obřad, zavítejte na webové stránky Nového zámku v Kostelci nad Orlicí.

Pronájem prostor Nového zámku

Pronájem Zrcadlového sálu Nového zámku v Kostelci nad Orlicí.

Prohlídky zámecké expozice s Františkem Kinským

Oblíbené prohlídky zámecké expozice Život v biedermeieru s Františkem Kinským, majitelem Nového zámku, správcem rodového majetku a starostou města Kostelec nad Orlicí se konají o třech svátečních dnech v roce a vždy jsou okamžitě vyprodané. Potomek jednoho z nejstarších českých aristokratických rodů a charismatický průvodce dokumentárního cyklu Modrá krev režisérky Aleny Činčerové, vypráví o zajímavostech ze života kostelecké větvě rodu Kinských z Vchynic a Tetova, která kostelecký empírový zámek vlastní od roku 1833. V době komunistického režimu zámek užíval stát. V roce 1992 byl v restituci vrácen Josefu Kinskému, otci Františka. Po rozsáhlé, dvanáctileté rekonstrukci byl dnes zvaný Nový zámek otevřen veřejnosti.

Akce na klíč

Firmám a klientům nabízíme: hromadné objednávky vstupenek na námi pořádané akce v I. cenové kategorii, v počtu 40 – 50 kusů, spojené s welcome drinkem a prohlídkou zámecké expozice Život v biedermeieru s Františkem Kinským, majitelem Nového zámku, správcem rodového majetku a starostou města Kostelec nad Orlicí.

Mediální servis

Zjistíme pro Vás: PR servis: tiskové konference, tiskové zprávy a PR články. Mediální servis: event, událost, uvedení nového produktu apod. Kompletní textové práce, tvorba sloganů. Rádiové spoty, videoprezentace. Online marketing včetně správy webových a facebookových stránek. Outdoorové a online kampaně. Seating: tvorba číslovaného hlediště pro předprodej vstupenek.

Grafický design

Korporátní identita: loga, jednotný firemní styl. Jednotný vizuální styl: akce, výrobky, kampaně. Formáty pro: tisk, online i outdoorové kampaně. Vazba: programy, brožury, almanachy, katalogy

KINSKÝ Art Media s. r. o.
Komenského 266
517 41 Kostelec nad Orlicí
IČO: 07922523
DIČ: CZ07922523

Zastoupená: Františkem Kinským – jednatelem
Kontakt:
Jana Dioszegi, DiS. – manažerka
+420 604 514 383
dioszegi.jana@kinskyartmedia.cz