22.02.2021

František Kinský, Matyáš Novák a Daniel Matejča, zvou na nedělní premiéru z Nového zámku

Komponované pořady z Nového zámku v Kostelci nad Orlicí se staly významnou součástí kulturního života v komplikované době koronavirové epidemie. Jedinečné spojení majitele Nového zámku Františka Kinského a klavíristy Matyáše Nováka oslovuje diváky všech generací. Lednový díl v jejich podání zhlédlo na Facebooku a YouTube na 55 tisíc diváků v různých koutech České republiky i za jejími hranicemi. Ti ve stovkách komentářů oceňují výjimečné výkony geniálního pianisty, noblesu charismatického hraběte Kinského i podmanivé prostředí Nového zámku se speciálními tematickými dekoracemi. Další premiéru agentura KINSKÝ Art Media uvede v neděli 28. února ve 14:00 hodin. Hostem pořadu bude talentovaný Daniel Matejča, vynikající patnáctiletý houslista a vítěz mnoha soutěží. Fanoušci pořadu se také dočkají drobných překvapení, které tvůrci v každém dílu slibují.

26.01.2021

František Kinský a Matyáš Novák zvou diváky na nedělní premiéru

V neděli 31. ledna uvede agentura KINSKÝ Art Media premiéru prvního dílu nové série komponovaného on-line pořadu Františka Kinského a Matyáše Nováka s názvem „Leden v Novém zámku“. Sledovat jej můžete na Facebooku a nově také na YouTube kanálu agentury KINSKÝ Art Media, na Facebooku Matyáše Nováka a Nového zámku. S průvodcem pořadu Františkem Kinským, majitelem Nového zámku, si diváci připomenou uplynulý měsíc leden a jeho významné dny a svátky. Matyáš Novák zahraje kompozice pro klavír se zimní tematikou. První díl završí provedením Vltavy (symfonické básně Bedřicha Smetany) ve svém vlastním aranžmá, kterým připomene Den obnovy samostatného českého státu (1. ledna). Tvůrci on-line pořadu slibují vyšší obrazovou kvalitu ve 4K.

08.12.2020

Úspěšný pořad Františka Kinského a Matyáše Nováka ozdobí soprán trojnásobné držitelky Ceny Thálie Jany Šrejmy Kačírkové: O stříbrné a zlaté neděli v online přenosu z Nového zámku v Kostelci nad Orlicí

Komponovaný pořad František Kinského, majitele Nového zámku v Kostelci nad Orlicí, a výjimečného klavíristy Matyáše Nováka, se těší velkému zájmu. První dva díly sklidily tisíce zhlédnutí a neméně pozitivních diváckých ohlasů. Jejich tématem byly Vánoce ve světě. Nadcházející stříbrnou a zlatou neděli tvůrci věnují tradičním českým Vánocům. Hostem posledních dvou svátečních dílů bude čerstvá držitelka již třetí Ceny Thálie a sólistka Národního divadla, sopranistka Jana Šrejma Kačírková. Pokračování můžete sledovat od 14:00 hodin na Facebooku agentury KINSKÝ Art Media, Nového zámku, Jany Šrejmy Kačírkové a na Facebooku a YouTube kanálu Matyáše Nováka.

20.11.2020

František Kinský a Matyáš Novák – Adventní neděle v Novém zámku ONLINE

František Kinský a Matyáš Novák se poprvé představí ve společném pořadu s názvem Adventní neděle v Novém zámku. Z rodového sídla kostelecké větve Kinských vás provedou komponovaným pořadem s vyprávěním o adventu, Vánocích a zvycích nejen u nás, ale i v Evropě. Matyáš Novák zahraje výběr českých i světových vánočních koled, melodií a písní různých žánrů ve svém vlastním aranžmá. Hostem programu, který připravuje agentura KINSKÝ Art Media ve spolupráci s Novým zámkem a společností D2 Media Jana Duška, bude trojnásobná držitelka Ceny Thálie, sopranistka Jana Šrejma Kačírková. Vánočně laděný program, který v on-line přenosu spojí výrazné osobnosti dvou generací, má oslovit co nejširší publikum. Sledovat jej můžete každou adventní neděli od 14:00 hodin na facebookových stránkách agentury KINSKÝ Art Media, Nového zámku a na Facebooku a YouTube kanálu Matyáše Nováka.

03.02.2020

Klavírista Matyáš Novák má nové zastoupení. Jeho manažerkou je Jana Dioszegi z agentury Kinský Art Media.

Geniální klavírista, talent z Hradce Králové Matyáš Novák má nové zastoupení. Jeho manažerkou a PR manažerkou se stala Jana Dioszegi. Ta patnáct let pracovala jako manažerka houslisty Pavla Šporcla. Matyáše Nováka, který se aktuálně připravuje na prestižní mezinárodní klavírní soutěž Franze Liszta v holandském Utrechtu, zastupuje Jana Dioszegi od začátku ledna, a to pod agenturou KINSKÝ Art Media. Jednatelem agentury je František Kinský, potomek jednoho z nejstarších českých aristokratických rodů, majitel Nového zámku v Kostelci nad Orlicí a průvodce dokumentárního cyklu Modrá krev.

KINSKÝ Art Media s. r. o.
Komenského 266
517 41 Kostelec nad Orlicí
IČO: 07922523
DIČ: CZ07922523

Zastoupená: Františkem Kinským – jednatelem
Kontakt:
Jana Dioszegi, DiS. – manažerka
+420 604 514 383
dioszegi.jana@kinskyartmedia.cz