JANEK LEDECKÝ & BAND: AKUSTICKÉ TURNÉ 2020

Kvůli koronaviru přeloženo ze 7.8. na 18.6.2021
18.06.2021
pátek

Z důvodu nařízení Bezpečnostní rady státu a v souvislosti s vyhlášením stavu nouze v České republice (v důsledku šíření koronaviru) se nadále ruší veškeré sportovní, kulturní a jiné hromadné akce. Od června bude povoleno provádět zmíněné akce v omezeném počtu do 50 osob. V důsledku těchto událostí je plánovaný open air koncert: JANEK LEDECKÝ & BAND – AKUSTICKÉ TURNÉ 2020 přeložen ze 7. 8. 2020 na 18. 6. 2021. V případě zájmu o vrácení částky za zakoupené vstupenky se, prosím, obracejte na:

  • on-line nákup HomeTicket: reklamace@ticketportal.cz. (Částka za vstupné bude připsána na bankovní účet, z něhož proběhla platba zakoupených vstupenek).
  • Nákup v obvyklých předprodejích a informačních centrech: vstupné Vám bude vráceno po předložení vstupenek v místě, kde jste vstupenky zakoupili. Vrácení vstupného bude možné, až budou tyto provozovny opět otevřeny. Děkujeme všem posluchačům za solidaritu a pochopení v těchto nelehkých časech.

Pro více informací sledujte, prosím, www.kinskyartmedia.cz a www.ticketportal.cz, instrukce zde.

V rámci svého Akustického turné 2020 populární a oblíbený český zpěvák, kytarista a skladatel Janek Ledecký provede open air koncert v areálu parku zámku Kinských v Kostelci nad Orlicí. Přiveze program, který je výběrem jeho nejznámějších hitů, doplněný o novinky z posledního alba Na konci duhy. Janka Ledeckého na koncertě doprovodí pětičlenná skupina, kterou tvoří vynikající muzikanti Dave Mendez (basa), Pavel Mucha (klávesy, garmoška), Hanz Sedlář (bicí, perkuse), Edita Čechová a Tereza Navrátilová (vokály).

Společně provedou písně v akustických aranžích. Stane se tak teprve podruhé od roku 1994, kdy vyšel záznam z Unplugged koncertu Janka Ledeckého v podobě úspěšného živého alba s názvem Jenom tak. Nahrávka získala Zlatou desku a Zlatou videokazetu od Warner Home Video za nejprodávanější hudební video roku.

„Eric Clapton založil svým geniálním MTV Unplugged novou disciplínu. Uvědomil jsem si, že na Spotify si nejčastěji vyhledávám právě akustické koncerty. Sítem akustického hraní projdou totiž vždycky jenom ty nejsilnější písničky. A těm se dostanete až na dřeň. Keith Richards tvrdí, že rozdíl mezi hraním na akustickou a elektrickou kytaru je jako mezi jízdou na kole a na motorce. Dodávám: je potřeba to střídat. A já už to nevystřídal zatraceně dlouho,” říká Janek Ledecký.

Přijďte se poslechnout, které z jeho největších hitů oním sítem prošly. Dojde samozřejmě i na písně skupiny Žentour a pár coververzí hudebníkových největších vzorů: jako jsou Rolling Stones, Beatles a Bob Dylan.

BYLO JICH VÍC Janek Ledecký / Janek Ledecký
PRÁVĚ TEĎ Janek Ledecký / Janek Ledecký
TY JSI TA JEDINÁ Janek Ledecký / Janek Ledecký
BUDU VŠECHNO, CO SI BUDEŠ PŘÁT Janek Ledecký / Janek Ledecký
PĚKNÁ, PĚKNÁ, PĚKNÁ Janek Ledecký / Janek Ledecký
ŽÍZEŇ VELKÁ JAK AMERIKA Janek Ledecký / Janek Ledecký
DEJ MI PRACHY NA KLOBOUK Vladimír Tesařík / Ivan Hlas
NA KONCI DUHY Janek Ledecký / Janek Ledecký
V BARU SVĚT Janek Ledecký / Janek Ledecký
PROKLÍNÁM Jan Černý / Janek Ledecký
YOU CAN’T ALWAYS GET WHAT… Keith Richard / Mick Jagger
NA PTÁKY JSME KRÁTKÝ Janek Ledecký / Janek Ledecký
VŠECHNO BUDE FAJN Žentour
VŠICHNI DOBŘÍ ANDĚLÉ Janek Ledecký / Janek Ledecký
TAK MI DEJ KŘÍDLA Janek Ledecký / Janek Ledecký
TINA Janek Ledecký / Janek Ledecký
JAKO SOLNEJ SLOUP Bob Dylan / Zdeněk Rytíř
LOVE THE ONE YOU’RE WITH Stephen Stills
NIKDY TO NEVZDÁM Janek Ledecký / Janek Ledecký
SKONČIL FLÁM Janek Ledecký / Janek Ledecký

Předprodej: připravujeme

Pátek 18.06.2021 , v 21:00 hodin
Místo konání:
Nový zámek Kostelec nad Orlicí / areál parku

KINSKÝ Art Media s. r. o.
Komenského 266
517 41 Kostelec nad Orlicí
IČO: 07922523
DIČ: CZ07922523

Zastoupená: Františkem Kinským – jednatelem
Kontakt:
Jana Dioszegi, DiS. – manažerka
+420 604 514 383
dioszegi.jana@kinskyartmedia.cz