František Kinský, Matyáš Novák a Jana Šrejma Kačírková: 3. adventní neděle v Novém zámku ON-LINE – Fantazie na Českou mši vánoční „Hej mistře“

13.12.2020
neděle

Účinkují:
František Kinský – mluvené slovo
Matyáš Novák – klavír a mluvené slovo
host: Jana Šrejma Kačírková – soprán

František Kinský, majitel Nového zámku v Kostelci nad Orlicí a charismatický průvodce dokumentárního cyklu Modrá krev a Matyáš Novák, talentovaný klavírista z Hradce Králové, se poprvé představí ve společném pořadu s názvem Adventní neděle v Novém zámku.

Ze svátečně vyzdobeného rodového sídla kostelecké větve Kinských vás provedou komponovaným pořadem s vyprávěním o adventu, Vánocích a zvycích nejen u nás, ale i v Evropě. Matyáš Novák zahraje výběr českých i světových vánočních koled, melodií a písní různých žánrů ve svém vlastním aranžmá. V každém ze čtyř dílů vás čeká malé překvapení.

Hostem pořadu o zlaté a stříbrné neděli bude čerstvá držitelka v pořadí již třetí Ceny Thálie a sólistka Národního divadla, sopranistka Jana Šrejma Kačírková.

Vánočně laděný program, který v on-line přenosu spojí výrazné osobnosti dvou generací, má oslovit co nejširší publikum. Sledovat jej můžete každou adventní neděli od 14:00 hodin.
(Facebook agentury KINSKÝ Art Media, Nový zámek Kostelec nad Orlicí, Matyáš Novák Pianist, YouTube kanál Matyáše Nováka).

Datum konání:
Neděle 13.12.2020 , v 14:00 hodin
Místo konání:
Nový zámek Kostelec nad Orlicí / ON-LINE

KINSKÝ Art Media s. r. o.
Komenského 266
517 41 Kostelec nad Orlicí
IČO: 07922523
DIČ: CZ07922523

Zastoupená: Františkem Kinským – jednatelem
Kontakt:
Jana Dioszegi, DiS. – manažerka
+420 604 514 383
dioszegi.jana@kinskyartmedia.cz